İçeriğe atla

Eurovision Time Yayın Birliği Yapısında Değişiklik Teklifi

Uğur

Pinlenen İletiler

Zaten şu anda kurallara göre yeniden inceleme yaparsak benim Sóley, Sin Fang ve FM Belfast ile yarıştığım İzlanda günleri çöpe gidiyor bu arada

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sırf onlar mı? Warner ile çalışan tüm ülkeler gidecek anladığım kadarıyla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Aslında katılımların hatalı olmasından çok, "çalıştığı ülke" kuralının yerleşmemiş olmasından kaynaklı bu durumlar.

Bu kuralı düzeltsek sorun olmayacak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Aslında katılımların hatalı olmasından çok, "çalıştığı ülke" kuralının yerleşmemiş olmasından kaynaklı bu durumlar.

katılıyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Kapı gibi İzlandalılar valla, Morr Music yüzünden hepsi çöpe gidiyo

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Warner'la çalışanlar sorun yaşayacak diye bir şey yok. Ben de takır takır yolluyorum Warner'dan albüm çıkaran şarkıcıları. Buradaki sorun şu, benim Warner Norveç'ten albüm çıkaran şarkıcılarım, Warner Almanya sitesinde de yazıyorlar. Albümleri muhtemelen Warner Almanya'ya verilmiş lisanslarla çıkarılıyor. Bu durumda Almanya'nın bu şarkıclarla yarışması doğru değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Hayır ciddi değilsin dimii Warner konusunda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hayır ciddi değilsin dimii Warner konusunda

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/ohmy@2x.png 2x" width="20" height="20">

Mübalağa ettim hayatım :yalansoyluyosun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteye onem veriyoruz.gerektiginde de fikrimizi ortaya koyuyoruz.daha saglikli olacaksa ben kabul ediyorum ki gorunurde cok kisinin dusuncesi tek dusunceden her zaman sagliklidir bence.Ha ama bu durum kendi icimizde sorun yaratacaksa yasanan fikir ayriliklarindan problemler olacaksa mevcut sistemi destekliyorum.neticede bazen gereksiz tartismalar icinde buluyoruz kendimizi.gerek yok diye dusunuyorum.ozet olarak bu goreve layik gorulduysek seve seve kabul ederim.yeter ki uzlasacak noktalari bulmaya calisalim..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Siteye onem veriyoruz.gerektiginde de fikrimizi ortaya koyuyoruz.daha saglikli olacaksa ben kabul ediyorum ki gorunurde cok kisinin dusuncesi tek dusunceden her zaman sagliklidir bence.Ha ama bu durum kendi icimizde sorun yaratacaksa yasanan fikir ayriliklarindan problemler olacaksa mevcut sistemi destekliyorum.neticede bazen gereksiz tartismalar icinde buluyoruz kendimizi.gerek yok diye dusunuyorum.ozet olarak bu goreve layik gorulduysek seve seve kabul ederim.yeter ki uzlasacak noktalari bulmaya calisalim..

ne güzel konuştun öyle BAL DUDAKLIM

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

espri yaptım sadece ne uzattın ya @İblis

bi de aynı şeyleri her konuya yazıyosunuz, ordan gerizekalı gibi mi duruyorum? :susartik:

o konu kapandı, şimdi diğer konular tartışılcak, gelmek isteyeni etyb forumunda bekliyorum :bitti:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...