İçeriğe atla

Merhaba ve İyi Geceler Arkadaşlar

sladko

Pinlenen İletiler

Adım Sertan. Yaşım 22. 2 sene önce google'da eurovision forum yazarak aratmış ve buraya üye olmuştum. Kendim gibi eurovision fanlarını bulabilmek için. Sonra nedense unuttum gitti.

Sonra şu sıralar kendimi hoşlandığım şeylerle meşgul etmek için tekrar buldum siteyi ve geldim.

Eurovision'u çok severim ve müzik zevkimin temelini oluşturmuştur çocukluğumdan beri. 2002'den beri izliyor ve detaylı bir şekilde takip ediyorum.

Sorularınız varsa sorabilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 32
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Hiç kullanışlı bir konu olmamış. Amerika'dan bir üye giriş yapsa mesela, şu an orada gece değil. Peki bu konuyu yarın sabah gören üyelerimiz ne yapacaklar? Kafaları karışacak şimdi boş yere.

Hayırlı cumalar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aramıza hoşgeldin Sertan.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sanırım boşluk bırakamama sorunu yaşıyosun, şuraya bakmanda fayda var :

http://eurovisiontime.com/forum/showthread.php?11308-Alıntı-Mesajlarda-Boşluk-Bırakma-Sorunu-(Chrome)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adım Sertan. Yaşım 22. 2 sene önce google'da eurovision forum yazarak aratmış ve buraya üye olmuştum. Kendim gibi eurovision fanlarını bulabilmek için. Sonra nedense unuttum gitti.

Sonra şu sıralar kendimi hoşlandığım şeylerle meşgul etmek için tekrar buldum siteyi ve geldim.

Eurovision'u çok severim ve müzik zevkimin temelini oluşturmuştur çocukluğumdan beri. 2002'den beri izliyor ve detaylı bir şekilde takip ediyorum.

Gizlenmiş İçerik

Teşekkürler.

slm ap?

siteye aktif üye arıyoruz da....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Teşekkürler.

Sitemizin değerlerini yansıtan, ahlaka uygun, daha muhafazakar bir avatar seçebilir misin?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben senin avatarını yeni gördüm ne ayak? :nedusunuyosun:

Gizlenmiş İçerik

Kıskananlar çatlasın. %25, %24,99 oldu artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...