İçeriğe atla

yerli dizi Ölene Kadar

Cem

Pinlenen İletiler

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yapımını Tims Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, yönetmenliğini Umur Turgay’ın üstlendiği, senaryosunu Elif Usman’ın yazdığı ve atv ekranlarında izleyiciyle buluşacak olan Ölene Kadar dizisi, Engin Akyürek , Fahriye Evcen ve Sarp Levendoğlu‘nu bir araya getiriyor. Ölene Kadar, aşk, ihanet, vicdan, adalet ve intikamın iç içe geçtiği, hayatı bir günde değişen insanların birbirlerine değen hikâyelerini izleyicisiyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Ölene Kadar, ATV’de Ocak ayından itibaren Perşembe akşamları ekrana gelecek. İddialı dizinin perşembe akşamları rakipleri ise Cesur ve Güzel ile Vatanım Sensin olacak.

Dizide, Engin Akyürek; hayatının en güzel yıllarını, hayallerini, geleceğini ve sevdiği kadını işlemediği bir suç yüzünden kaybederek müebbet mahkumu olan “Dağhan” karakteriyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanırken; Fahriye Evcen ise; yıllarca artan suçluluk duygusundan kurtulmak isteyen, bu yüzden de Dağhan’ın müebbetine son veren avukat “Selvi” olarak seyirciyle buluşacak.

Tanıtım:

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. bölümüne biraz baktım, 20 Dakika dizisini andırıyo gibi geldi bana, bu yüzden çok hoşuma gitti :bibak:

1. bölüm ratingleri kötü gelmiş ama. Total'de 9., AB'de 4. olmuş. Cesur ve Güzel - Vatanım Sensin'le yarışması zor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iyide izlemek için indirdim zaten

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

bana baş mı kaldırıyosun sen :tipebak:

izle ve indir, indirdiysen tekrar indir :icimegir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gece torrent indirme mi kaldı be? 3'lü salon koltuğundan mı bağlanıyosunuz internete?

giriş kattaki kafeden kaçak kullanıyorum

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...