İçeriğe atla

yerli yarışma En İyi Benim

Pinlenen İletiler

FOX

EN İYİ BENİM

HAFTA İÇİ HER GÜN 10.00

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hayatının aşkını arayan bir erkek ve onun için “En İyi Benim” diyen 4 kadın. Tek bir amaçları var; o da kalplerinin gerçek sahibini bulmak.

Hanımlar, “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” diyerek yemekler yapacak, “En güzel benim” diyerek süslenecek.

Kalbinin gerçek sahibini bulmak isteyen beyefendi ise, her gün hanımların birine konuk olup baş başa akşam yemeği yiyecek. Cuma günü haftanın finalinde ise tüm hanımları kendi evinde ağırlayarak kararını açıklayacak.

“En İyi Benim” diyen baylar ve bayanlar bu programda ruh eşlerini bulmak için tüm hünerlerini sergileyecek.

Aşkın büyüsüne kapılanlar, gerçek sevgiye inananlar, ekran başına. En İyi Benim hafta içi her gün 10.00 'da FOX’ta!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bide ayni kişiler yarisip duruyordu secilen bayanlarin bi kismi izdivaca katildilar erkekler de öyle çoğu manken ünlü bunlarin ortadaki kizlardan biride gardrop savaşlarinda yaristi

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> sabah yayinlandigindan dolayi reyting düşük oldu o saatte kimse izlemiyor fazla

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aman Seçilenler muradina mi erdi sanki neolduğunu gördük hepsi zuhal topala gitti ahahaha ama hakikaten koraya iyi oldu bozuldu yazik

Gizlenmiş İçerik

:h

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...