İçeriğe atla

Yerli Shameless'ın Fiona'sı: Hazal Kaya

Cem

Pinlenen İletiler

Medyapım’ın uzun süredir hazırlıklarını sürdürdüğü dünyaca ünlü dizi Shameless’ın Türkiye uyarlamasında oyuncular belli olmaya başladı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Hem dünyada hem de Türkiye’de en çok izlenen yabancı dizilerden olan Shameless’ın Türkiye uyarlamasının kadrosu şekilleniyor. Ünlü oyuncu Hazal Kaya, yeni dizide başrolde oynayacak.

Yapımcılığını Medyapım’ın, senaristliğini Meryem Gür’ün üstlendiği yapıma Genco, Aşk-ı Memnu, Adını Feriha Koydum ve Maral gibi dizilerde rol alan Hazal Kaya dahil oldu. Güzel oyuncu, kara bahtlı kem talihli Fiona Gallagher karakterini canlandıracak. Fiona Gallagher, kardeşlerin en büyüğü olup, fedakar bir o kadar da belayı üstüne çeken bir karakter olarak izleyiciyle buluşuyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Forumumuzdaki;

Shamaless konusuna git: Shameless (US)

Utanmazlar konusuna git: Utanmazlar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Umutsuz Ev Kadınları'nı ben çok beğeniyodum, oyuncuları harikaydı zaten ama her bölümünün %40'ı cinsellik %40'ı küfür ve argo içeren Shameless'ı Türkiye'de başarılı uyarlayabileceklerini ben de sanmıyorum :c:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...