İçeriğe atla

Geyik 2017

Cem

Pinlenen İletiler

Daha en iyi birinci var nereye baslıyo 151

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TOP 15 en iyi eurovision şarkıları listem

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çarşamba günü son finalime giriyorum ve sonrasında 1 ay boyunca tatilde olacağım. Perşembe'den itibaren Congratulations ETSC'nin yarı finalleri için anket oylamalarına başlıcaz; ayrı final bitince 151. ETSC için ulusal finaller dönemini açar, aynı zamanda Kongre'nin final oylamasını başlatırız. Kongra final sonuçları açıklandıktan sonra da 151'in oylamasına geçeriz diye düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

TOP 15 en iyi eurovision şarkıları listem

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

12 ❤️❤️

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çarşamba günü son finalime giriyorum ve sonrasında 1 ay boyunca tatilde olacağım. Perşembe'den itibaren Congratulations ETSC'nin yarı finalleri için anket oylamalarına başlıcaz; ayrı final bitince 151. ETSC için ulusal finaller dönemini açar, aynı zamanda Kongre'nin final oylamasını başlatırız. Kongra final sonuçları açıklandıktan sonra da 151'in oylamasına geçeriz diye düşünüyorum.

HOLEEEEYY

:nasilim:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Uğur locked this konu
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
  • Yeni Oluştur...