İçeriğe atla

2012 Tahminleriniz ve Görüşleriniz

Misafir

Pinlenen İletiler

Ulaş, yanlış söylenmiş. Herkes kendi ülkesine oy verebiliyormuş. Az önce aksaklık yaşanmış. O yüzden öyle sanmışlar ama verilebiliyormuş. İspanyollar ve Türkler sadece kendilerine yüksek puanlar atıyorlarmış. İsveç'in ilk 3'te olmasına bile şükür.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Altın bilet verilen ülkelerin yarı-final 1.leri olabileceğini düşünmeye başladım. Dalga geçmeyin please. İrlanda ve Türkiye.

Dalga.

Bence EBU 3.5 yıl önce belirlemişti golden ticketla çıkacakları. Ama ben böyle derin şeyleri düşünmem, arkasını aramam. Hem ESC ne ki, hala yapılıyo mu? Ben izlemiyorum siz de izlemeyin bence.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Altın bilet verilen ülkelerin yarı-final 1.leri olabileceğini düşünmeye başladım. Dalga geçmeyin please. İrlanda ve Türkiye.

Dalga.

Bence EBU 3.5 yıl önce belirlemişti golden ticketla çıkacakları. Ama ben böyle derin şeyleri düşünmem, arkasını aramam. Hem ESC ne ki, hala yapılıyo mu? Ben izlemiyorum siz de izlemeyin bence.

Aaay eem kıloos tuuu dııı vaaa dııı laaayn.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jedward fena alkış almış ha. Bence bambaşka bir tablo olacak, hiç beklenmedik ülkeler beklenmedik dereceler alacaklar. Öyle olsa da şaşırsak biraz, daha güzel olur. İsveç'ten sonra çıkmak çok da kötü değilmiş sanki, güzel görünüyor burdan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Jedward fena alkış almış ha. Bence bambaşka bir tablo olacak, hiç beklenmedik ülkeler beklenmedik dereceler alacaklar. Öyle olsa da şaşırsak biraz, daha güzel olur. İsveç'ten sonra çıkmak çok da kötü değilmiş sanki, güzel görünüyor burdan.

Charlotte Perrelli vakası olabilir mi diye düşünmüyor değilim çirkef

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen ben de öyle düşünmeye başladım çirkefim. Loreen de Charlotte tavırları var zaten, bir havalar bir havalar. Hadi kadın Eurovision 1.siydi, bunda daha o da yok, neyine yapıyo bu havayı?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen ben de öyle düşünmeye başladım çirkefim. Loreen de Charlotte tavırları var zaten, bir havalar bir havalar. Hadi kadın Eurovision 1.siydi, bunda daha o da yok, neyine yapıyo bu havayı?

Gizlenmiş İçerik

Çok gaz verildi verilmeyecek kadar değildi ama ne derler gururlanma padişahım senden büyük Allah var

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Çok gaz verildi verilmeyecek kadar değildi ama ne derler gururlanma padişahım senden büyük Allah var

Gizlenmiş İçerik

Ne güzel dedin.

Gizlenmiş İçerik

Yalnız recapte yine alkış malkış yok Loreen ablaya, neden öyle anlamadım? Ki şarkının altyapısı da çok dolu değil, alkış sesleri bangır bangır duyulmalı yani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Ne güzel dedin.

Gizlenmiş İçerik

Yalnız recapte yine alkış malkış yok Loreen ablaya, neden öyle anlamadım? Ki şarkının altyapısı da çok dolu değil, alkış sesleri bangır bangır duyulmalı yani.

Bilmiyorum ama birşeyler döndüğü kesin Zilli mi alacak acaba

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zilli çokoş duruyo recapte, alsa itirazım olmaz.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...