İçeriğe atla

Kıbrıs 2012 : Ivi Adamou - La La Love

Guest Boran

Puanınız ?  

37 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Bu şarkı da finale çıkamazsa yuh! Bence ilk 5e oynar tabi güzel bir dans showla

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Şarkıya 10 üzerinden 8 veriyorum

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Facebook'daki resmi sayfasında canlı performansı var. Çok iyi söylemiş.

Gizlenmiş İçerik

Kendini daha da geliştirirse bence Kıbrıs Yunan diasporasının da desteği ile çok iyi bi derece alır.

1. Dans performansı, çünkü seyirciyi etkileyecek çok güzel bölümler var. O bölümler güzel koreografiler ile değerlendirilmeli ki bunu yapacaklarına inanıyorum.

2. 4 ay boyunca sesini daha da geliştirirse, gerçi canlı performansı da gayet iyi ama daha da iyi olabilir. Bu arada çok büyük ödül törenlerinde sahne almış, büyük performanslar gerçekleştirmiş. Youtube'dan bulabilirsiniz.

3. Kostüm. Bence bayan sanatçılarda kostüm & saç & makyaj da çok önemli.

Bunların hepsi tamamlanırsa biraz önce dediğim gibi Yunan & Rum diasporasının desteği ile çok iyi bir derece yapar, eğer şarkılar böyle giderse birincilik bile alabilir.

Bu arada geçmişe göre değerlendirmek bence yanlış. Çünkü 2007'de ve 2008'de Kıbrıs çok iyiydi ama katılan diğer şarkılar kat kat iyiydi. Her seneyi kendi içinde değerlendirmek lazım. 2010'da finale çıkmaları da haksızlık o zaman. Bu yüzden IVI finale kesinlikle çıkmalı. Çıkmazsa büyük haksızlık olur...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koreografiyi Ani Lorak, Koldun, Sakis, Dima, Helena Paparizou gibi şahsiyetlerin koreografisini hazırlayan amcamız yapacakmış, bu amcanın koreografi hazırladıkları şahısların en kötü derecesi 7.lik hadi bakalım

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

İşte bu süper haber!

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu şarkıyı tek geçiyorum şu an ben valla rakibi yok açıkçası.

Seninle aynı fikirde olmak duygulandırdı beni

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20">(:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

SÜperr şarkı rakipsiz

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

:sp:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı müthiş , ritmik ,dile dolanan bir şarkı ,İvi desen bir okadar tatlı ve güzel yani kareografi de muhtemelen kusursuz olacak ,birinci olabilirler isterim de ama Türkiyenin gelecek sene tutumu o zaman ne olur,yarışmaya katılmayabiliriz o açıdan bir yandan da pek istemiyorum birinci olmalarını

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuya anket eklendi. 12'den 0'a puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

8 verdim bu aralar pek nankörüm herkese 8

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Konuya anket eklendi. 12'den 0'a puanlarınızı kullanabilirsiniz.

Gizlenmiş İçerik

8 verdim bu aralar pek nankörüm herkese 8

Gizlenmiş İçerik

Bence bonkörüm demek istedin.

Gizlenmiş İçerik

3 puan verdim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...