İçeriğe atla

Kıbrıs 2012 : Ivi Adamou - La La Love

Guest Boran

Puanınız ?  

37 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Sahne performansı çok kötü Ivi'nin. Sesi de beklediğimden iyi olmasına rağmen kötü. Kıbrıs finalde son 10 adayı yeniden. Daha iyileriyle daha kötü dereceler aldılar ama ESC adil değil işte bu onlardan iyi bile sonuç alabilir.

Ahahahahaha Tolgahan bi dakika ya neresi zor bu koreografinin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
:siritma:

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne performansı çok kötü Ivi'nin. Sesi de beklediğimden iyi olmasına rağmen kötü. Kıbrıs finalde son 10 adayı yeniden. Daha iyileriyle daha kötü dereceler aldılar ama ESC adil değil işte bu onlardan iyi bile sonuç alabilir.

Ahahahahaha Tolgahan bi dakika ya neresi zor bu koreografinin

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Evet evet çok kolay. (!)

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sahne performansı da en az şarkı kadar boş ve basit. Kaçıncıya izliyoruz aynı performansı ESC sahnesinde bilemiyorum. Bütün ülkeler daha modern müzikler yollamaya başlamışken Kıbrıs ve Yunanistan bu bayatlıktan ne zaman kurtulacaklar onu hiç bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı tipik pop şarkısı tamam olabilir, kendini dinlettiren bir şarkı ona da eyvallah, ama bu kızın performansına da iyi diyenleri hiç anlamıyorum, kulak yok sanırım, böğürüyor resmen, öyle sanıldığı gibi yüksek puanda alamayacak ilk 10 dışında kalacak çok büyük olasılıkla, 4 puan veriyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Danslar 23 Nisan çocuk bayramı törenlerinden fırlamaydı ve çok iticiydi. Canlı performansta bir sorun göremedim, fena değildi. Ama şarkı cidden çok kötü. Finale çıkamazlar diye düşünüyordum, beni çok fazla şaşırtmasalar da finale çıktıkları için sevinemedim. Evridiki'nin kemikleri sızlıyodur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...