İçeriğe atla

Kıbrıs 2012 : Ivi Adamou - La La Love

Guest Boran

Puanınız ?  

37 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

1.Dana'nın klibiyle kıyaslanamaz bence 2.Arnavutluğun çakması falan değil. Bundan sonra ormanda çekilecek olan her klibe Albania 2010 çakması denecekse işimiz var.

Ayrıca şarkının müziği ile uymuyor olabilir fakat şarkının sözleriyle uyumlu.

Çok sıradışı ve sanatsal olmuş bence. Kimse böyle bir temayı beklemiyordu, herkes çok şaşırdı. Ben şahsen klibi çok sevdim. Çok kaliteli. Bence IVI bu kliple bizi Bakü'de şaşırtacağının sinyallerini fazlasıyla veriyor.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Favorilerimin içinde.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Finale kalamasa da benim için bir şey değişmeyecek. Finale kalan her şarkı süper değil, ya da kalamayan her şarkı kötü değil. O, o geceki şansla ve puan ile ilgili..

GO IVI!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bakalım Türkiye'ye gelecek mi?

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

keşke gelse beyaz şova çıksa falan....dansçılarla bi soylese sarkısını tek çıkmaz heralde

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/wacko@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

abartmayın beaa....ben seviyorum bu sarkıyı ilk çıktıgında da çok begenmiştim şiimdi biraz sıktı tabi dinlemiyorum....bana kalırsa Kıbrıs 2004 te tavan yaptı şarkısında....gerçi o güzelim 16 yasındaki kızımız da detone otesi bişi oldu ama olsun....guzeldi sahnede farklıydı guzel bi derece aldı...ha bi de 2006 da why angels cry gibi muhteşemimsi bi şarkı yf den çıkamadı yazık.....bu sene ikinci en iyi derecesini alır gibime geliyo...ama muhtemelen yf den çıkamaz zaten yazık olur 2006 daki gibi.....zaten bu sıralar türkiye için de ümidimi iyice yitirmiş durumdayım çünkü oylama sitelerinde bayaa kotu durumda....gerçi manga da oyleydi ama insanın morali bozuluyor yine.....provalara 1 ay gibi bişi kaldı....en azından eurovision heyecanı saracak herkesi.....sabırsızlanıyorum....

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıbrıs Evridiki'nin o performansı ve o şarkısıyla finale çıkamadıysa bunla çıkarsa cidden BÖÖÖÖĞ yani. Kıbrıs'ın 2006'dan çok 2009'da finale yükselememesi üzücüdür. 2010'da kimse final şansı vermezken ben veriyordum ve finale çıktılar, o şarkıyı da çok severim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıbrıs Evridiki'nin o performansı ve o şarkısıyla finale çıkamadıysa bunla çıkarsa cidden BÖÖÖÖĞ yani. Kıbrıs'ın 2006'dan çok 2009'da finale yükselememesi üzücüdür. 2010'da kimse final şansı vermezken ben veriyordum ve finale çıktılar, o şarkıyı da çok severim.

oha nasıl unuturum...bi an için 2007 yılını beynimden çıkarmısım

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Comme Çi Comme Ça 2010'da falan çok iyi iş yapabilirdi, ama gerçekten yazık oldu.

2009 da çok iyiydi, ona da üzülüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İşte Ivi'nin Londra'daki promosyon turundan bir canlı performans

[video=youtube]

Yok Ivi canlı da bu şarkıyı batırır, beceremez, sesi kötü bilmem ne diye söyleyip duranlara gelsin.

Yankı olduğu halde ne kadar iyi söylediği belli

Gizlenmiş İçerik

Playback gibi söylemiş. Harika

Gizlenmiş İçerik

GO IVI

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zamanında ''Ay Hadise süper söyle, ay Hadise muhteşem söyledi'' diyenler geçen yıl Emmy'e bu yıl Eleftheria ve Ivi'ye saldırıyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D Sonra gülünç duruma düşüyorlar.

Haa daha da vahimi ''Hadise müthişti neresi kötü?'' deyip ''Emmy söyleyemedi'' diyenini gördüm ben.

Emmy halay bilem çekti sahnede, yorulsun azıcık o kadar

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...