İçeriğe atla

Kıbrıs 2012 : Ivi Adamou - La La Love

Guest Boran

Puanınız ?  

37 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

güzel şarkıydı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama kesinlikle Call The Police çok daha güzel

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

herkes müthiş süper bravo falan diyor ama ben hiç beğenmedim. şarkı sürekli kendini tekrarlıyor. biz demet akalınla katılsak bu tür bir şarkı olurdu yani en fazla. berbat. derece falan da yapamaz

Aynen katılıyorum, içimi okumuşsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

yunanlar ilk kez 12 verdiğinde yadırgamıcam

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> :D

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> güzel şarkı Allah için,ama derece yapamıcaklar bence..yapmasınlar da zaten can bonomo varken

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/tongue@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

İşte IVI ADAMOU'nun dün akşamki müthiş performansı! Yunanistan Ulusal Final´i için böyle bir şov hazırladıysa, Eurovision için kim bilir neler hazırlayacak?!

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

* Bildiğim kadarıyla şu an canlı söylemeye uygun bir versiyon hazırlıyorlar. Şovu da Helena Paparizou, Sakis Rouvas, Dima Koldun, Dima Bilan ve Ani Lorak'ın şovlarını hazırlayan koreograf hazırlıyormuş. Ayrıca, ilk defa Kıbrıslı bir şarkıcı bu kadar promosyon yapıyor. Internette de çok aktif. Umarım hak ettiğini alır. TOP 5!

Gizlenmiş İçerik

Ben güveniyorum Ivi'ye.

Gizlenmiş İçerik

[video=youtube]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Klip geçen yıl Dana'nın klibinden bile daha kötü ve alakasız olmuş. Şarkıda çok bariz değişen yerler yok. Finale çıkamayacak bence.

Bencede şarkıyla çok alakasız hemde baya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...