İçeriğe atla

Kıbrıs 2012 : Ivi Adamou - La La Love

Guest Boran

Puanınız ?  

37 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

ivinin canlı performanslarına baktım ve kötü değil...şarkı gayet hoş..ama güzel söyleyip söyleyemeyeceği konusunda bi fikrim yok..şu an için açıklananlar arasında en sevdiğim..umarım başarılı olur..

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu yıl zamanla belli olan şarkıları sadece 1 kere (ya da maksimum 2 kere) dinlemeye özen gösterdim, gösteriyorum. Bu şarkıyı 1 kere dinlememe rağmen diğer şarkılar içinde melodisi aklımda kalan tek şarkı oldu. Ama vasat bu ya, ı-ıh..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ela Ela basitti bu da basit. Çıkarsalar ya şöyle Lisa'nınki gibi yeniden, adam gibi derece yapsalar yine.

Zihnimi okudun.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kıbrıs'ın derece yapabilecek bir ülke olduğunu düşünmüyorum ben artık.... Comme ci comme ça çok başarılı bir şarkıydı...

Öyle bir şarkıdan Lay lay lom love 'a kadar düştüler.

Comme ci comme ça, Evridiki

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...