İçeriğe atla

komedi Mom

Ulaş

Pinlenen İletiler

Anne

Komedi

Anne

Hakkında

• Yayınlanma Tarihi

• IMDB Puanı

7,274
  • Tür

• Komedi
    • Dram

Anne

Komedi

Genel Bakış

Mom, Roseanne ve Two and a Half Man gibi önemli izleyici kitlelerine ulaşmış dizilerin yapımcısı Chuck Lorre imzası taşıyor. Diyaloglar ve karakterler oldukça komik. Komedi dalında iyi bir dizi. Dizinin ana karakterleri iki bayan. Bunlardan biri Anna Faris, diğeri ise Allison Janey.Mom'ın konusu ise geçmişi hatalar ve yanlışlar ile dolu olan bir annenin bu hatalarının farkına vararak kendine gelmesini anlatıyor. Dış dünyanın tüm olumsuzlukları ve tehlikelerini bizzat yaşayarak tanımış olan Christy, yani Faris çocuklarının kendi yaşadıklarını yaşamamaları ve düzgün bir hayat sürebilmeleri için elinden geleni yapmaya çalışmaktadır.          Mom Christy bir erkek bir de kız annesi. Kızı büyümeye oldukça meraklı olan 16 yaşındaki bir çocuk olan Violet. Oğlu ise oldukça dürüst bir çocuk olan Roscoe. Haliyle yalnız bir kadın olarak Christy'nin işi oldukça zor ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Tüm bunların yanında eski hayatından da kopması o kadar kolay değil tabii. Eski sevgilisi, patronu v diğer tüm ilişkileri tek tek karşısına çıkıyor ve işi daha da zor bir hale getiriyorlar.
Daha fazla...

Oyuncular

• Allison Janney
    Allison Janney
    Bonnie Plunkett
  • Jaime Pressly
    Jaime Pressly
    Jill Kendall
  • Mimi Kennedy
    Mimi Kennedy
    Marjorie Armstrong-Perugian
  • Kristen Johnston
    Kristen Johnston
    Tammy Diffendor
  • Beth Hall
    Beth Hall
    Wendy Harris
  • William Fichtner
    William Fichtner
    Adam Janikowski

"The road to a happy life leads away from your mother!"

MOM

Başlangıç Tarihi: 23 Eylül 2013

Bitiş Tarihi: 2021

Sezon Sayısı: 8

Tür: Sit-com, Komedi, Dram

Süre: 30 dakika

IMDb: 7.2/10

Yıllarca süren bağımlılıklarla geçen yılların ardından ayık olarak yeni yaşamını bir arada tutmaya çalışan bir anne, hayatına yeniden giren dik başlı annesiyle de başa çıkmak zorundadır.

• Ay Çok Hoş 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben bu diziyi bi bölüm izledim ve çok tırt buldum.

İlk bölümü bayağı tırttı çünkü. Bonnie işin içine girince, bir de birkaç yan hikaye eklenince bayağı keyifli oldu benim açımdan.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

E2 ve CNBC-E (R.I.P)'de denk geldiğimde izlerdim ve hoşuma gidiyodu bayağı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> ama açıp sezonlarca izlemedim. Ortam ve karakterler Belalı Baldız'ı andırıyo

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...