İçeriğe atla

Türkiye 2017 : (Katılmıyor)

Uğur

PUANINIZ?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 2 hafta sonra...

Emre Kaya, CRI TÜRK FM’de Michael Kuyucu’nun programına konuk oldu… Bestelerinin hikâyesini anlatan Emre Kaya, Türkiye’nin Eurovision Şarkı yarışmasına katılmamasına çok üzüldüğünü söyledi ve Eurovision için bir şarkı bestelediğini ve bu şarkı ile Türkiye’ye Eurovision Şarkı yarışmasında kesin birincilik getireceğini söyledi. Emre Kaya, “Elimde öyle bir şarkı var, bir gün Eurovision Şarkı Yarışması’na ben katılırsam, onunla katılmayı çok isterim. Eurovision Şarkı Yarışması için besteledim ve o şarkıyla çok iyi bir derece alacağımdan adımdan emin olduğum kadar eminim. Birincilik garanti; ikinciliğe, üçüncülüğe oynamam. O şarkıyı kimseye dinletmedim, kimseye vermeyeceğim, Eurovision hayalim gerçek olana kadar, o şarkıyı saklayacağım; olmazsa da benimle öbür dünyaya gidecek o şarkı” demişş :sizesoruyorum:

De kameraları göremedim hani nerde ? :allahinbelasi:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Mustafa Ceceli de hiç söylemedi katılacağını :susaq:

İyi de yapmış ama şarkı kaşarlanmamış oldu :dogru:

Ben bu şarkının finalde ilk 3 yapacağını düşünüyorum şimdi nerden baksanız komşulardan 350 alırız, jüri zaten bayılır bu iki sese onlar da bi 250 verse, 600 puanla 1. yiz işte daha ne :yapmaya:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cumhurbaşkanımız az önce İstanbul'da gerçekleştirdiği toplu açılış töreninde açıkladı :beyimbilir:

Bence direkt ilk 3'e oynarız bu şarkıyla :bitti:

Avrasya Tüneli'nin tanıtım ve promosyonu için çok da iyi olur kanaatindeyim :nasilcikiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Zaten çok fazla ağır şarkı var bu sene, hareketli gönderip kazanabilirdik. Neyse, 9 sene aradan sonra tekrar kendi dilimizde bir şarkı seçmemize sevindim. Canlı performansı iyi olan iki şarkıcımız da var. Bu şarkıda yapabileceğimiz sahneleme çok kısıtlı olacak yalnız.

BAŞARILAR TÜRKİYE

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...