İçeriğe atla

San Marino 2017 : Valentina Monetta & Jimmie Wilson - Spirit of The Night

Uğur

Puanınız?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 114
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Mélanie'mli bir imza ve avatar koymayı düşünüyordum ama Valentina'nın katılmasının şerefine o dediğini yapabilirim

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

ulusal finalimi oyla önce

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Serhat'ın geçen sene başlattığı nostaljik disko havasını bu yıl onsuz devam ettirmişler. Ayıp ettirmişler. Bu şarkı da ben Serhatla düet beklerdim. Gözlerim onu aradı. Valentinayı 3 kere deneyen San marino serhat amcayı neden 1 kere kullanıp attı?? duygularıyla oynadı

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> serhat eminim demiştir beni de 3 kere gönderirler diye

Gizlenmiş İçerik

Şarkıya gelirsek ortalama bir şarkı. Kötü değil. Finale çıkarsa 10.olarak kıl payı çıkar ama pek sanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Serhat'ın geçen sene başlattığı nostaljik disko havasını bu yıl onsuz devam ettirmişler. Ayıp ettirmişler. Bu şarkı da ben Serhatla düet beklerdim. Gözlerim onu aradı. Valentinayı 3 kere deneyen San marino serhat amcayı neden 1 kere kullanıp attı?? duygularıyla oynadı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> serhat eminim demiştir beni de 3 kere gönderirler diye

Gizlenmiş İçerik

Şarkıya gelirsek ortalama bir şarkı. Kötü değil. Finale çıkarsa 10.olarak kıl payı çıkar ama pek sanmıyorum.

E dur bakalım :neistiyosun:

1 yıl dinlensin Serhat :nasilcikiyorum:

seneye tekrar katılır :bibak:

o sırada da valentina dinlenir, enerji depolar :neanlatiyosun:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Uğur o zaman "Valentina da yollayalım bari bizim san marino olduğumuzu anlasınlar" demişlerdir. millet geçen yıl serhatı görünce bu türkiye zannedip oy vermemiş sandılar haha

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şarkı cok kotu

SM-A500F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gizlenmiş İçerik

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...