İçeriğe atla

Portekiz 2017 : Salvador Sobral - Amar Pelos Dois

Uğur

PUANINIZ?  

7 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Tebrik ediyorum yani söylenecek fazla birşey yok. Fazlasıyla hakettiler.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk defa yarışmayı kazanıp da hiçbir şey olmamış gibi davranan bir şarkıcı görüyorum. Coolluğun için teşekkürler fakat benim için gerek 12 puan sonrası tavırları gerek kazandıktan sonraki tavırları ziyadesiyle iticiydi. Tebrikler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

iticiydi.

şşş portekiz konusunda kötü yorum yapmaya izin vermiyolar, 550 tl para cezası varmış :dogru:

Çabuk harikaydı yaz :kabuletmiyorum:

Şaka bi yana asla benim tarzım olmayan bi şarkı, bu tarz ağır sanat müziklerini sevmiyorum zaten. Çocuğun tavırları bence de çok iticiydi. Ama değişik bi ülke kazandı onun için mutluyum.

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Portekiz'in yıllardır katılıp finale bile zor kalan bir ülke olmasına rağmen kazanmasına sevindim aslında. Benzer durumdaki ülkelere umut olacağını düşünüyorum ama gelecek yıl bu tarz çok şarkı görebiliriz.

Lizbon 2018 sıkıcı bir yarışma olabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İtici mi :ahaha:

Birincilik performansında Salvador ve kızkardeşi dünyanın en tatlı insanlarıydı resmen 3 dakika boyunca. Bence herkesi memnun edebilecek bir sonuç çıktı ortaya. Kalite kokan bir şarkı kazandı Eurovision'u, çok da güzel oldu. Aynı zamanda ilk kez hem jürinin hem de halkın birincisi kazanmış oldu yarışmayı. Bu açıdan adil de bir sonuç oldu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...