İçeriğe atla

Norveç 2017 : JOWST - Grab The Moment

Uğur

Puanınız?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 486
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yok be sızmamış. NRK yayımlamış hepsini gece gece

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Bak ben ne dedim :bitchdont:

Aferin NRK beni dinlemiş :beyimbilir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulrikke fena değilmiş. Ben Elin & The Woods ve Jenny Agusta'yı da beğendim. Eurovision'a uzak da olsa tarzları hoşmuş. Kristian Valen'ın şarkısı çok sıradan olmasa aslında iyi olabilirmiş o da.

Biraz erken davranmışız gibi geldi MGP'yi yerden yere vurmak konusunda. Ha bu şarkılardan herhangi birini açar dinler miyim bir daha, Eurovision dönemi bitene kadar dinler sonra bir daha hatırlamam dahi, orası öyle.

Ella ve In Fusion tamamen facia bana kalırsa.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

15 saniyelik snippetlara göre ciddi manada değişti düşüncelerim. Orada beğendiğim tek şarkı çok kötü geldi mesela. Benim zevkime hitap eden şarkılar var ama Eurovision'da Agnete'nin başaramadığını başaracak ve Norveç'i finale taşıyacak bir şarkı var mı bilemiyorum. Finale çıksa dahi ilk 10'a oynayacak bir şarkı yok. Şarkılar hakkında düşüncelerimi yarın yazacağım. Öne çıkan bir şarkı olmaması, farklılığı ve Sami dilinde olması sebebiyle şahsen beğenmediğim Elin & The Woods'un kazanabileceğini düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elin & The Woods kazanırsa sevinirim açıkçası ben de. Çok beğendim şarkılarını. Aslında Eurovision'da ne yapacağı belli olmayan bir tarzda bence. Yarı finalde elenebilir de, finalde ilk 10'a oynayabilir de gibi geldi bana, kararsız kaldım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

AMMUNITION – WRECKING CREW: Wig Wam'i severdim. Wrecking Crew'in de snippeti çok hoşuma gitmişti. Nakarat dışında boşmuş ama sanki. Bir "In my dreams" değil ama Age'nin performansı iyi olduğundan MGP'de başarılı olma potansiyeli var.

Ulrikke – Places: Ulrikke daha çok yeni bir isim. İlk single çalışması bir ay önce falan yayımlandı daha. Bu şarkısı kesinlikle daha iyi ama o şarkıdan. Canlı performansı bu şarkıyı birinci de yapabilir, sekizinci de.

Amina Sewali – Mesterverk: Amina'nın anaakım müziğe atılmasını ben de bekliyordum şahsen. Şarkı bana hitap ediyor ama zayıf. Tabii Amina'nın canlı performansı iyidir, o bir fark yaratır mı bilmem.

JOWST – Grab The Moment: Bu şarkı hoş ama nakaratı hariç. Vokal sanırım bir yetenek yarışması birincisiydi (The Voice olması lazım) ama performansı iyi midir çok bilmiyorum şahsen.

Kristian Valen – You & I: Sanırım MGP'nin en ünlü ismi. Eskiden oldukça popüler bir şarkıcıydı, şimdilerde komedi ve ounculuk yapıyo herhalde daha çok. Bu şarkısı fena değil ama bir Still Here değil. Kazanma şansı var ama az bence.

Elin & The Woods – First Step In Faith / Oadjebasvuhtii: Ben çok beğenmedim ama beğeneni olmuş oldukça. Samice olması bence şanslarını arttırıyor. Canlısı çok önemli bunun. Canlıda iyi bir hava yakalarsa seçilir kanımca.

Jenny Augusta – I go where you go: Hoş bir şarkı ama Eurovision'da iş yapmaz.

Ella – Mamma Boy: Arkasında doğru düzgün bir yazar ekibinin olduğu tek şarkının bu kadarlık olması üzücü. Ace Wilder tarzı bir alt yapı yapılsaymış daha iyi olurmuş, bu haliyle çok "eh". Carina Dahl'ın yarı finalde elenen MGP şarkılarının biraz daha iyisi işte.

Rune Rudberg Band – Run Run Away: Rune'nin bir kaç MGP denemesi olmuştu sanırım. Ben bunu beğendim de Eurovision'a giderse yarı finalde sondan üçüncü falan bitirir.

In Fusion – Nothing Ever Knocks Us Over: Yabancı forumlarda falan beğenen olmuş ama çekilecek işkence değil.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elin & The Woods'u nası beğenmezsin ya tam senlik halbuse etnik falan :yalansoyluyosun:

Bence bu MGP'den çıkıp Eurovision'da final görecek şansta bir şarkı yok. Tabii canlı performansları da görmek lazım; bi de Norveç'in hangi yarı finalde yarıştığına falan.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Elin & The Woods'u nası beğenmezsin ya tam senlik halbuse etnik falan :yalansoyluyosun:

Bence bu MGP'den çıkıp Eurovision'da final görecek şansta bir şarkı yok. Tabii canlı performansları da görmek lazım; bi de Norveç'in hangi yarı finalde yarıştığına falan.

Ne bileyim kadının sesi çok tiz geliyo falan. Canlısını severim belki. Yarı finalin Norveç için oldukça zorlu olacağı konusunda katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...