İçeriğe atla

Norveç 2017 : JOWST - Grab The Moment

Uğur

Puanınız?  

1 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

- Run Run Away - Tipik bir old country, renk olsun diye katıldıklarını düşünüyorum.

- Wrecking Crew - Metal ile rock arası bir tarzda. Fena değil, fazla da iş yapmaz gibi.

- First Step In Faith / Oadjebasvuhtii - Sanırım bu şarkının aranjörleri Norveç halkı ne dinliyor diye düşünmüşler. Oslo'an Kolvereid'e uzanan araştırmalar sonucu bu şarkı çıkmış. Çünkü şarkı bildiğiniz etnik-yerel elektropop.

- Places - Canlıda söyleyebilirse bir iddiası var gibi.

- You & I - NF'nin tek balladı var diyorlardı, bu da o sanırım. Son yarışmalarda ağır tempo takılan Norveç bunu seçmez sanıyorum.

- Mesterverk - Bu ne?

- I Go Where You Go - Bu da country pop galiba. İddiası yok.

- Grab The Moment - Duyduğumuz nakarat bence güzel, ama o efektleri sahnede nasıl verirler bilmiyorum.

- Nothing Ever Knocked Us Over - Bu şarkılar azalarak bitmedi mi ya?

- Mamma Boy - Nefes boşluğu bıraksaydın kendine keşke be ablam. Nakarat böyleyse sıkar bu.

Şarkıların taş çatlasa 10-15 saniyesini duyduk, tamamını dinlemeden kesin konuşmamak lazım ama Places ve Grab The Moment öne çıkıyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 486
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ammunition'u beğendim. Wig Wam'i de severdim zaten. 15 saniyelik snippetini beğendiğim başka bir şarkı yok. Umarım tam versiyonları daha iyidir. Bu adamla bu iş yürümüyor yalnız, Vivi geri dönsün MGP'nin başına.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Heyecanlandıran tek şarkı yok. Geçen sene şarkı tanıtımlarından sonra en azından bi ''Afterglow'' falan vardı, cidden iyi dediğim. O da canlı performansta sıçtı zaten MGP finalinde.

Bu sene izlemeye değer bir MGP yok gibi. Apaçivizyon olmuş bu bildiğin ya. MF izlemeyi tercih eder miyim bilmiyorum o gece, kararsızım şu anda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

O değil de MGP bu sene neden bozdu ya? Geçen sene de şarkılar genel itibariyle çok çok iyi değildi ama içlerinde yine iyiler vardı. Bu sene toptan çöp gibi off..

Geçen sene de zayıftı. Per Sundnes diye bi adam vardı MGP'nin başında. Bu adamın döneminde iyi şarkılar da seçildi, kötü şarkılarda. MGP'ye olan ilgi daha fazlaydı ama. Per başka kanalla anlaşınca Vivi geçti başa. Bu kadın çok para harzıyoruz deyip bütçeyi kıstı da kıstı. Yarı finaller falan filan uçtu gitti hep. Yalnız MGP'nin başında olduğu 3 yılda çok iyi 3 şarkı seçti bence Norveç. Geçen sene de Jan Fredrik geçti başa ve iyice kötüye gitti bence işler. Bütçe düştü, reytingler düştü vs. Eskiden az buçuk ünlü isimler falan olurdu, o da yok şimdi. Ya yaşlanmış ünlüler ya da daha müziğe yeni adım atan isimler doluşuyor. Ha MGP zaten MF gibi ünlülerin doluştuğu bi yarışma olmadı hiçbir zaman ama ünlü şarkı yazarları da ilgilerini kaybetmiş gibi duruyor. Neyse bu Jan Fredrik geldiğinden beri (2 senedir) seviye daha da düştü bence. 2018 için başvuruları erken başlatmalarının sebebi de bu zaten. Başarılı bestecileri şarkı yollamaya ikna etmek istiyorlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şaka dimii hadi ama artık kameralar çıksın ortaya ve bitsin

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Ammunition dışında yok yani beğenmedim hoş bunu da ne kadar çok beğendiğim tartışılır pek tabi ama ilk intibaa merak uyandırdı ama

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...