İçeriğe atla

İsrail 2017 : IMRI - I Feel Alive

Uğur

PUANINIZ?  

4 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

Şimdi biz hareketli cistak cistak istedik uyuyakalmayalım diye :baksimdi:

İsrail de arada böyle parçalar yollayan bir ülke :dogru:

Bir fırsat doğar da ilk 10'a girerler yine dedik. :tipebak:

Lakin İsrail JESC'e katılmadığından olsa gerek bir ilkokul grubuyla çalışmayı uygun görmüş. :degil:

2017 yılına değil de 2007 yılına şarkı seçer gibi bir tercih yapmış. :katiyen:

Beğenmedim hiç şarkıyı ben kendi adıma ama koltukta uyumayalım diye çıksın diyorum finale. :herhalde:

Golden Boy yine bir enerjikti. :nasilcikiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 183
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Yarışma git gide İsveçleşiyor farkında mısınız?

Ülkelerin yolladığı şarkılar özellikle bu sene tam da 2000'ler başı 2010'lar sonu Melodifestivalen europoplarına, balladlarına, schalager'larına ne kadar da benziyor değil mi?

Tek sorun 2017'ye değil de 2002'ye şarkı gönderircesine kalitesizlikte ve vizyonsuzlukta seçimler yapmaları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tabiki 1 numaram

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

sonunda surekli acip dinleyecegim bir sarki geldi favorim esc gunu de tek destekleyecegim ulke olcak.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben esc de etnik şarkıları özledim. Geçmişe dönüş var diyorsunuz ama eskiden daha cok etnik şarkı olurdu şimdi ülkeler hep birbirinin kopyası ya da işvecin kopyası gibi. Türkiye Yunanistan israil ve bazı balkan ülkeleri etnik şarkı seçerdi. Biz çekildik etnik şarkılar öldü

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben esc de etnik şarkıları özledim. Geçmişe dönüş var diyorsunuz ama eskiden daha cok etnik şarkı olurdu şimdi ülkeler hep birbirinin kopyası ya da işvecin kopyası gibi. Türkiye Yunanistan israil ve bazı balkan ülkeleri etnik şarkı seçerdi. Biz çekildik etnik şarkılar öldü

Aynen öyle. :dogru:

Ben de özledim valla etnik şarkıları. Yarışmada küçük İsveçler türedi maalesef artık.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gıcık belçikayı beğenenler bu şarkıyı beğenmesin istemiyorum

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sensin gıcık :ifrit:

İsrail'den bu sene bi "Golden Boy" etkisi beklemek ahmaklık olur, "Same Heart" gibi elenir işte, ki ondan da kötü bu sene. Belçika top 5'e oynayabilir ama bu yıl.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...