İçeriğe atla

Gürcistan 2017 : Tamara Gachechiladze - Keep The Faith

Uğur

PUANINIZ?  

3 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• 7 ay sonra...
  • İleti 141
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 1 ay sonra...

Konu başlığı güncellendi, anket eklendi.

Şarkı güzel ama arkadaki savaş görüntüleri falan hoşuma gitmedi. 1944 kazandı diye artık sittin sene tüm devletler arası olaylar ESC sahnesine taşıncak herhalde.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"O Ses Türkiye"den tanıdığımız Nutsa Buzaladze ulusal final'de 107 puanla ikinci oldu.

"İnancını koru" şarkısıyla kazanan Tako'nun performansı sırasında led ekranlara İstanbul'da yaşanan terör olayları yansıdı.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"O Ses Türkiye"den tanıdığımız Nutsa Buzaladze ulusal final'de 107 puanla ikinci oldu.

"İnancını koru" şarkısıyla kazanan Tako'nun performansı sırasında led ekranlara İstanbul'da yaşanan terör olayları yansıdı.

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

canım bunu ben paylaştım zaten.................................

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nutsa nasıl secilmez ya

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/unsure@2x.png 2x" width="20" height="20">

Sevmedim ben bu secimi.

puan vermemene üzülecektir.

ben iletiyorum gürcü yetkilelere hemen değiştirsinler...........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...