İçeriğe atla

Danimarka 2017 : Anja Nissen - Where I Am

Uğur

PUANINIZ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 6 ay sonra...
  • İleti 264
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

• 1 ay sonra...

1. Ida UnaOne (Peter Bjørnskov, Lene Dissing)
  2. Thomas RingVesterbro (Thomas Ring)
  3. Rikke SkytteColor my world (Mads Løkkegaard, Joël Pagiël MacDonald, Mohamed Alitou, Laura Kloos)
  4. AnjaWhere I am (Anja Nissen, Angel Tupai, Michael D’Arcy)
  5. Calling MercuryBig little lies (Thomas Sardorf, Rune Braager, Martin Luke Brown)
  6. AnthonySmoke in my eyes (Kim Nowak-Zorde, Kasper Larsen, Hans Petersen, Ollie Marland, Phil Plested)
  7. René MachonWarriors (Astrid Cordes, Alexander Grandjean, Hans Petersen, Lars Andersen)
  8. Sada VidooNorthern lights (Christoffer Lauridsen, Andreas Öhrn, Alessandra Günthardt)
  9. Jeanette BondeHurricane (Jeanette Bonde, Alexander Grandjean, Jeppe Pilgaard Ulrichsen, Nermin Harambasic)
  10. Johanna BeijbomA.S.A.P. (Peter Wallevik, Daniel Heløy Davidsen, Patrick Devine, Dimitri Stassos, Freja Jonsson Blomberg)

"Dansk Melodi Grand Prix" adlı ulusal final'de yer alacak olan 10 aday açıklandı. Ulusal Final tarihi 25 Şubat

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

AY BEN O KADAR BEKLEYEMEM SIZDIRILSIN

Şimdi 3 tip şarkı açıklama yöntemi vardır : :bibak:

1. Doğrudan belirtilen tarihte açıklama :dogru:

2. Sinsice el altından şarkıları sızdırma :plan:

3. Söz verilen tarihten de çok sonra açıklayarak bekleyenleri permeperişan etme :kavga:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 hafta sonra...

Şarkılar benzer tarzda ve ayarda hep. Kötü değiller ama, izlenir DMGP. Danimarka kazanamaz ama ilk 10 yapabilir gibi bu sene. Şarkıların full versiyonları yayımlanmış spotify'da sanırım ama ben sadece 30 saniyelik snippetleri dinledim. İlk dinleyişe göre sıralamam;

1. Anja - Where I Am

2. Jeanette Bonde - Hurricane

3. Thomas Ring - Vesterbro

4. Rikke Skytte - Color My World

5. Anthony - Smoke In My Eyes

6. Sada Vidoo - Northern Lights

7. Calling Mercury - Big Little Lies

8. Johanna Beijbom - A.S.A.P.

9. Ida Una - One

10. Rene Machon - Warriors

Anja'yı bayağı beğendim ben, tam bir ETSC birincisi. Hurricane o balladların arasında oldukça parlayabilir ESC'de. Bayık şarkı yollamayacaklarını bilmek güzel ama biraz daha çeşitlilik olsaydı da iyi olurdu.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...