İçeriğe atla

Birleşik Krallık 2017 : Lucie Jones - Never Give Up On You

Uğur

PUANINIZ?  

2 oy

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Ankete oy verebilmek için Giriş Yap ya da kaydol.

Pinlenen İletiler

• İleti 344
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Ülke ye göre evet BK diyince insan bu düzeyde sarkılar beklemiyo açıkcası beklenti yüksek

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ülke ye göre evet BK diyince insan bu düzeyde sarkılar beklemiyo açıkcası beklenti yüksek

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

O beklentiyi ben yeterince karşılıyorum zaten ETSC'de, BBC'ye ne lüzum. :kesinoyledir:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Holly'nin şarkısı geçen seneki Bianca'ya benziyor biraz, umarım sonu onun gibi olmaz. İçlerinde en iyisi o diyebilirim.

Ben Salena'nın şarkısını da beğendim valla. Ama altyapı (ki You Decide'daki geçen sene olduğu gibi bu sene de en önemli problem bence altyapılar) zayıf.

Danyl ve Nate'in şarkılarını şaka olarak kabul ediyorum. Nate geçen senenin Matthew'i gibi, çok demode. Sonunun onun gibi olması kaçınılmaz olur.

Olivia'nın şarkısı da hoşumsu gibi. Lucy de eh.

Geçen sene 3 ismi beğenmiştim: Karl William Lund, Darline ve Bianca. Ulusal finali izlemeye başlayınca o rezalet canlı performans sonrası Darline'in yerini Joe ve Jake almıştı; ki kazandılar.

Bu sene de 3 ismi beğendim: Holly, Salena, Olivia.

Kim kazanır kestirmek zor. Tek dileğim Bianca'ya yapılan Holly'e yapılmasın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Simdi bicogu diyor ingiltere gibi muzigin baskenti olan bi ulke neden boyle sarkilar ulusal finale koyuyor

En iyisini koyduda derecemi aldi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

''Meryem Ana'yı gönderseler yine aynı sonucu alacaklar''

:kabuletmiyorum:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...