İçeriğe atla

90'ları Seviyoruz

Uğur

Pinlenen İletiler

90'lar hayranları burada!

90'lı yıllar adına burda güzel paylaşımlar yapalım, lütfen sadece müzik klipleriyle kalmasın, özellikle resimler, ürünler daha güzel olur. İlk ben başlayayım.

Bakalım bu resimdekileri tanıyabilecek misiniz? Tahminleri alalım

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 124
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

henüz 4 yaşında olmama rağmen bütün bölümlerini izleyip Yonca Evcimik'i 15 yaşında sandığım dizi

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

mahallenin muhtarlarını pokemonu tasoları özledim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

90'lara dair hatırladığım çok şey var ama genel olarak ben de bahsedeyim o zaman biraz. 90'lar diyince ilk olarak aklıma gelen bazı şarkılar var :

Örnek 1 : Haydi güzelim , şeker ezelim , bu sene de bekar gezelim , bu sene de bekar gezelim. ( O zamanın Billboard Türkiye listesi olsa en fazla 1 numarada kalma rekorunu bu şarkı kırardı sanırım. )

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=T2bvgamk8hY

Bizim zamanımızda öyle PSP'ler Iphone'lar falan filan yoktu gayet alırdık atarimizi her gün başka bi kasetten oyunumuzu oynardık aha da böyle :

images?q=tbn:ANd9GcSxfxwMF960cfiBidoOwMKWyiuZcZcszRXQqB3eCnkxJCDNY4io

atari1-300x231.jpg

Sabah kalkılır Hüseyin'in de dediği gibi çizgi filmlerin kapanış saatine kadar ( 20:00 ) izlenir ve o saatte doğru yatağa gidilirdi. En azından benim için böyleydi :D Vazgeçilmez çizgi film kanalı tabiki de Fox Kids'ti. Sonradan Jetix falan oldu ama onun yerini asla tutamadı. Maxi TV vardı bi de arada orada Casper falan da çıkıyodu :)

Andy'nin Nesi Var ?

images?q=tbn:ANd9GcTE2mH_QEdqUFqlvE-iWEluZms6hJdwciCHSRV_l1XWbJgHisVRKw

Müfettiş Gadget tabii ki

mufettis_gadget.jpg

Akşamüzerinde genelde benim yoğun isteğimle Atakule Dreamland'e gidilirdi ve oradaki Gumpir'de kumpir yenilir ve pamuk şekeri ile gün sonlanırdı :D Şimdi kapatıldı tabi orası.

k_Baris132_dl1.jpg

k_Baris132_dl10.jpg

Günlük olayların dışında 90'lara dair hatırladığım çook şey var. Meybuz , tasolar , eski teyp çalara ses kaydedip kasetlere doldurmak...

Haa bi de çok ilginçtir ki 90'lardaki bütün kadınların saç modelleri birebir aynıdır.Sanki sözleşmiş gibilerdir. Hiç şaşmaz. Yani şaşanı hiç görmedim. Örnek olarak :

90'lar kadını

kabarik_sac-300x269.jpg

:)

tumblr_lt92utKdZa1qbvtsxo1_500.jpg

Evet 90'larda çocuk olmak cidden bi başkaydı iyi ki o zamanın çocukluğunu doya doya yaşamışım ve gerçekten sokaklarda dizlerim kanaya kanaya koşturmayı , " anneee su şişesi at balkondan " diye bağırmayı , evimizin yanındaki inşaat yüzyıllardır tamamlanamadığından mahallede dolaşan " geceleri orda satanistler ayin yapıyomuş filanın oğlu girmiş bakmış kanla yazılar yazıyomuş " dedikodularını duymayı çok özlemişim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cipslerden Çıkan Tasolarla Azmı Oynamadım Ya Atari Eskiden Ps Mi Vardı

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20"> Annemin Başının Etini Yiip 1500 oyunlu atari kaseti aldırıodum

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Şemsiye Şeklinde Çikolata Çok Güzeldi Ya Çılgın Bedişi Hergün İzlemek Ayrı Bi Keyfiti

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen Bide Futbolcu Kartları Biriktirirdim

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bide BEYBLADE Yarıştırırdık

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tinky Winky Dipsy Lala Poo

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/biggrin@2x.png 2x" width="20" height="20"> Bide Süpürgem Vardı Çok Süperlerdi Ya

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eve alınan ilk bilgisayar

Gizlenmiş İçerik

İlk kullandığımız işletim sistemi

Gizlenmiş İçerik

Show TV'nin internet sitesinin vazgeçilmez oyunu

Gizlenmiş İçerik

Anne ve babalarımızın ilk kullandıkları telefon

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...