İçeriğe atla

Yeni Yetkilendirmeler

Uğur

Pinlenen İletiler

• İleti 31
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Boyle cok guzel olduk be

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen oldun ya be ETYBye bile girdin

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

olabilir? SEN ÖNCE ÇORBACIDA DEDİKLERİNİN HESABINI VER.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

NE DIYOSUN SEN DEGISIK?

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tebrik ediyorum göreve gelen üyeleri.

Sana "Zennube" rütbesi verilmesini teklif ettim ama hakim takipsizlik kararı verdi.

Cem 

Gizlenmiş İçerik

:afro:

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 ay sonra...

Amerika'da Jay Leno Tonigh Show'u sunuyodu. Lata Nigh'ın sunucusu Conan O'Brien, Tonight Show'u sunmak isteyince "5 sene bekle, sonra sana bırakacağım programı." dedi Jay. Aradan 5 sene geçti ve Conan programı devraldı. Emekli olmak istemeyen Jay, daha erken saatte başka bir program yapmaya başladı. 4 ay sonra Jay'in programı yayından kaldırıldı. İşsiz kalan Jay, NBC ile anlaşıp, Conan'ın yerini almaya karar verdi. 16 sene Late Night'ı sunan ve Tonight Show sırasının endisine gelmesini bekleyen Conan, programı 7 ay sunduktan sonra kapının önüne konulmuştu. Bu da böyle bir hikayedir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beni kovmadılar ben terk ettim taam mı?

Gizlenmiş İçerik

Vine videöları neden eklenmiyor ki siteye? Mümkün değil mi yoksa?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...