İçeriğe atla

Yeni Yetkilendirmeler

Uğur

Pinlenen İletiler

Site kurucularımızın aldığı kararla Kadebostany isimli üyemize kuruculuk, Reyiz isimli üyemize de süper moderatörlük verilmiştir. Arkadaşlarımıza yeni görevlerinde başarılar dileriz.

Eurovision Time, yeni yayın dönemine hazır.

Site Yönetimi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 31
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Popüler Günler

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Nasıl yani ben bu yetkilendirmeyi verirken kafam mı güzelmiş?

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

E yani, ben varken...

Ben ciddi değildim ya.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hani nerde benim terfim? Kaç senedir VIP olarak alın teri veriyorum bu siteye, ben ne zaman Diva'lığa yükseleceğim?

Argadaşlara hayırlı olsun.

CANIM SEN GEL BANA TAROT 50 OLUR

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İki arkadaşımı da tebrik eder görevlerinde başarılar dilerim.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hani nerde benim terfim? Kaç senedir VIP olarak alın teri veriyorum bu siteye, ben ne zaman Diva'lığa yükseleceğim?

Argadaşlara hayırlı olsun.

Senin sonun "Moderatör Onayı Bekliyor" olacak bak söylüyorum yine.

- Medyum Kadebostany

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulas gercekten cok iyi bir yonetici ve cem ile cok ortak yonleri var site uyelerine karsi uzlasmaci tavir olarak. Bu biraz rahatlatti beni. Her seyi keyfine gore reddeden ve muhafazakar bir adminin elinde yillar gecirdikten sonra su son 1 yildir daha keyifli olmaya basladi forum

Gizlenmiş İçerik

Hayirli olsun arkadaslar simdiden. Yanliz ulas lutfen musiverse'yi kapatayim deme. Ugur kesin birlestirmeye calisiyor. Eurostar icin de aynisini yapmisti bana ben kabul etmedim adminligi, kendi kendime kapattim eurostari ama en azindan ugur dedi diye yapmadim. Ki senin eger boyle bir dusuncen varsa cok yazik edersin o guzelim siteye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yanliz ulas lutfen musiverse'yi kapatayim deme. Ugur kesin birlestirmeye calisiyor. Eurostar icin de aynisini yapmisti bana ben kabul etmedim adminligi, kendi kendime kapattim eurostari ama en azindan ugur dedi diye yapmadim. Ki senin eger boyle bir dusuncen varsa cok yazik edersin o guzelim siteye.

Bunu burada konuşmak doğru değil tabii, ancak orası sadece bana ait bir proje değildi, o nedenle ayrılmış olsam da benim orayı kapatmam zaten doğru olmaz. Diğer arkadaşlarımın benden sonra da başarı ile eğlenceyi sürdürmeye devam edeceklerini biliyor - umuyorum.

Güzel yorumlar için teşekkür ederim, halen adapte olamadım bu duruma. Umarım burada da güzel işler başarırım.

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/smile@2x.png 2x" width="20" height="20">

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...