İçeriğe atla

Hasan Bey'in ETSC Öngörüleri

Reyiz

Pinlenen İletiler

[align=center]

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
[/align]

[align=center]Bundan sonra yaklaşık olarak haftada bir etsc ile olan öngörülerimi siz değer umum-i hıfzıssıhalarla paylaşacağım. Sizden sorular alacağım ve fafori soruları elimden geldiğince adaletli bir şekilde yanıtlayacağım. [/align]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 45
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

CANIM SEN BENİ Mİ ÇAKMALIYORSUN AMA BU İŞİ SEVDİM

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Gizlenmiş İçerik

TÜRK ADALETİNE GÜVENEREK DİYORUM Kİ ;  SEN BENİM YAPTIĞIM İŞE NASIL BÖYLE DERSİN http://eurovisiontime.com/forum/konu-medyum-reyiz-den-ilk-3-tahminleri.html DAHA ÖNCEDEN DE VARDIK BİZ SENİN GİBİ YENİ YETMELERDEN ÖĞRENMEYİZ İŞİMİZİ HADİ İŞİNE

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

KIZLARIMIN SELAMI VAR HASAN BEY

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

Gizlenmiş İçerik

[/img] TABİ Kİ GELSİNLER ELİMİZDEN GELDİĞİNCE SICAK KARŞILARIZ

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Medyum aslı = ikitelli'de arıtılmış su

Medyum hasan = terkos suyu

Sorry asan abi

Sent from my iPhone using Tapatalk

TEŞEKKÜRLER TATLIM RANDEVU DEFTERİME BİR BAKAYIM TAROT İÇİN

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gizlenmiş İçerik

Sent from my iPhone using Tapatalk

Gizlenmiş İçerik

yeni stilim nasıl canım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...