İçeriğe atla

Neden yazayım bilemedim

Volkan

Pinlenen İletiler

130. yarışmanın sonunda çekilme kararı almıştım ve sessiz sedasız gitmeyi tercih etmiştim. Az önce foruma bir şeye bakmak için girdim ve neden olduğunu bilmesem de konu açasım geldi. Ne yazayım onu da bilmiyorum.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
Yaklaşık 4 senedir bir çoğunuzla aynı forumdayım. Aramızda bir çok sorun veya bir çok olay oldu. Eğer şimdiye kadar birini üzdüysem -o kişiliksiz üye haricindekilerden- özür dilerim. Bana destek veren ve bugüne kadar yanımda duran herkese teşekkür ederim. Hepinize iyi forumlar!

• Anırdım 1
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Foruma ilk üye olduğum gün geldi yine aklıma

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.
/emoticons/wink@2x.png 2x" width="20" height="20"> o kadar çok yardımın olmuştu ki seninde diğer arkadaşlar gibi. İstemezdim bu şekilde ayrılmanı olumsuz olaylar vs olsun ama insanoğluyuz bir anımız diğer anımızı tutmuyor istenmeyen durumlar ortaya çıkabiliyor

Gizlenmiş İçerik

/emoticons/sad@2x.png 2x" width="20" height="20"> umarım geri döner kaldığın yerden devam edersin yardımların için tekrardan teşekkür ederim...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...