Jump to content

LadyStar

Member
 • Content Count

  9,216
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  17

Everything posted by LadyStar

 1. Çok başarılıydı sistemin şerefsizliği ancak bu kadar güzel anlatılır 🙏
 2. Güle güle yasemincim yazın bence:) Benim sosyal bir hayatım var kimseyle uğraşamam. Size asosyal dünyanızda başarılar.
 3. @SudeTheDios'a kendini tanıt dedim ama benim kuzenim olmak dışında önemli bir vasfı olmadığının o da farkında sanırım 😁 Neyse ben tanıtayım, kendisi elime doğdu şu an 19 yaşında. Marmariste Turizm Amimatörlüğü okuyor. Ben de tur rehberliği okumuştum bilenler bilir. Kendisiyle önce turizm sektörünü sonra da bakanlığa kadar ülkeyi ele geçirmeyi planlıyoruz. Benle birlikte eurovision izlemeye bayılır. Geçen yıl favorisi Tamta'ydı. Hobileri; çocukluğundan beri beni taklit etmek.
 4. @Melo reelde tanıştı kendisiyle 5 yıldır tanışıyolar. Şimdi karantinana defol bitch. 😁 Ben 12 yıl önceki nickim LadyStar 'ı alarak Dios ünvanımı canım kızkardeşim @SudeTheDios 'e bıraktım. Hoşgeldin beybisu sitenin yeni Dios'u
 5. Bu hiç hoşuma gitmedi.
 6. Asla bir mf olamıcak mf çakması olarak kalacak hep. Eurovision 65. Yılında iptal edilmiş, mgp kim köpek. Konu kilit.
 7. Evde boş oturanlar tesadüfen izledi heralde. Zira son yıllardaki sanat eserleri asla dinlenmemiş bir kadın bu ucube şeyle izlenmiş olamaz.
 8. Kız haklı. Melodifestivalen için aynı şeyi söylemicem zira Mamas hem kısmen 2019da yarıştı hem de isveçce bile bilmeyen koca memeli siyah balinalar bir de utanmadan haksız yere isveçi temsil edeceklerdi. Üç beş balina için koskoca MF format değiştiremez. Ama kıçıkırık mgp pekala sadece ulrrike ile düzenlenip şarkılar yarıştırılabilirdi.
 9. 12 14 16 mayıs tarihlerinde Uğur'un bizlere yapacağı yayın için biz de bir hazırlık sürecine girsek ya. Muhtemelen hala evlerde olacağız o tarihlerde zaten 😷😭😁 Daha önce konuşmuştuk her ülke bir üyeye verilse fikri falan vardı. Ama şimdi düşününce mesela benim favorim İsvicre bana da isviçre verildi ülke olarak, böylelikle favorime 12 verememiş olacağım. Bu da adil bir oylama ortaya çıkaramamızı sağlar bence. Ama şöyle de bir fikrim var, bu sene eurovision yapılmayacağı ve biz kendi eurovisionumuzu yapacağımız için televote bireyleri toplayalım dışarıdan. Herkes birer ikişee kimi bulursa en yakın arkadaşı, kuzeni, annesi dinletsin şarkıları alsın oyları. Bizim oylarımız yine hem geleneksel forum sonucumuz hem de jüri sonucu olur. Üstüne de teleoylama eklenir heyecanlı bir oylama izleriz 😁 sonuçlar da daha az tahmin edilebilir olur böylece. Her üye ortalama bir kişiden oy alabilse yine en az 35 - 40 jüri(üye) 30-35 televoting bireylerimiz olur 😍
 10. Geldi yine... Söylediklerinden bişi anlamıyorum ben de mi sorun var? ay delircem Atın şunu forumdan.
 11. Karantinada rakı bulamayıp kolonya mı içiyon naaabıyon sen anlamadım ki
 12. üstüne para bile verirsin yalak! hiç düşünmeden kabul edermiş. Sanki madonna da açıklama yapıyo.
 13. Paranız yetmez gülüm ya.
 14. Bir daha cleopatRrra gibi bi şarkı çıkaramıcak efendi efendi evinde otursaydı bari
 15. Bunun da kocası daşmış ya. Eridim.
 16. Şoktayım şu an. Sonra uzun uzun yazıcam ama bunca seçilen şarkıya ayıp değil mi? Kimse normal bir eurovision süreci istemiyor veya beklemiyor zaten ama internet oylamasıyla banttan kliplerle 1. Seçmek çok mu zor?
 17. Çok mantıklı bir fikir okudum 2020 eurovisionu iptal etmek yerine 2020 jesc yi iptal edin ve bu sene eurovisionu polonyada yapın diye. Jesc için hazırlanmıcaklar mı zaten? Eğer virüsle ilgili işler yolunda giderse esc orada yapılır.
 18. @YasminTheDios @Soner @Cem @Fabien @Melo 5 olduk 2 3 kişi daha gelsin başlayalım @Volkan katıl
 19. Format gibi format 😁 Asosyallikten kırılan corona minnoşlarıyla yesyeni yarışmalar başleyyo 😍😍
 20. Little Big grubu instagram dan açıklama yapmış klipteki dansçı rotterdamda bizle olacak diye. Rotterdamda ise millet sokağa zor çıkıyördü. Katılımcılar ciddi ciddi eurovisiona hazırlanıyor. Olaylar olaylar.
×
×
 • Create New...