SON DAKİKA
2 dakikada okuyabilirsiniz

Ermenistan'ın Eurovision 2019 Temsilcisi: Srbuk

Ermenistan'ın Eurovision 2019 Temsilcisi: Srbuk

cool
Ermenistan'ın Eurovision 2019 Temsilcisi: Srbuk

Tel Aviv’de düzenlenecek 2019 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Ermenistan ‘ı “Srbuk” temsil edecek. Düzenli olarak “Depi Evratesil” adlı ulusal finallerini düzenleyerek Eurovision temsilcisini belirleyen ülke bu sene değişikliğe giderek direkt seçim yaptı ve Lav Yereko adlı gece şovunda temsilciyi açıkladı.

Srbuk temsilci olarak seçildikten sonra

Harika deneyimler yaşayacağıma inandığım yeni bir yolculuğa başlıyorum. Eurovision sahnesinde ülkemi temsil ediyor olmaktan gurur duyacağım ve umuyorum ki hep birlikte başaracağız

açıklamasında bulundu.

Yayıncı kuruluş Armenian Public TV (1TV) şarkı alımlarının da başladığını duyurdu. Şarkılar 10 Ocak 2019’a kadar selection@armtv.com adlı mail adresine gönderilecek.

Ermenistan 2018 Eurovision Şarkı Yarışması’nda Sevak Khanagyan tarafından “Qami” adlı şarkı ile temsil edilmiş ve 1. yarı finalde 15. olarak elenmişti. İşte o performans:

 

Başlıklar: , , , , , , , , ,
Siz de böyle bir web sitenizin olmasını istiyorsanız TIKLAYIN!

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

01 Aralık 2018, 23:04

Eesti Laul yarı finalistlerini sayfamızdan dinleyebilirsiniz

love
Eesti Laul yarı finalistleri belli oldu

Estonya yayıncı kuruluşu, Eurovision 2019 için Tel Aviv’e göndereceği sanatçıları belirlemek üzere kolları sıvadı. Ulusal final sistemiyle temsilcisini belirleyen ülke “Eesti Laul” yarı finalistlerini ulusal finalin resmi web sitesinden açıkladı. Eesti Laul’nin finali 16 Şubat günü yapılacak ve Eurovision’da Estonya’yı temsil edecek sanatçı belirlenecek.

Devamını Görüntüle
);