SON DAKİKA
3 dakikada okuyabilirsiniz

Britney Spears yeni turu “Domination”ı iptal ettiğini duyurdu

cry
Britney Spears yeni turu “Domination”ı iptal ettiğini duyurdu

2013 yılında Las Vegas’ta başlattığı residency showu Piece Of Me ile büyük bir başarı ve gelir elde eden Britney Spears, geçtiğimiz yıllarda bu şovunu Kuzey Amerika eyaletlerine, Avrupa’ya ve Asya kıtasına bile taşımış; en son şovunu ise Austin, Texas’ta Formula 1 ve MotoGP gibi yarışların yapıldığı “Circuit of the Americas”ta Ekim ayının sonunda gerçekleştirmişti.

Spears, Ellen Show’a sürpriz bir şekilde çıkarak büyük bir duyuru yapacağını söylemiş hatta bu duyuruyu Ellen Show’un Youtube kanalında canlı yayın ile yapmıştı. Bu büyük duyuru yeni residency showu “Domination”ın Şubat 2019’da başlayacağı idi. Duyurunun ardından “Domination”ın biletleri satışa çıkmış hatta bazı tarihlerdeki biletler kısa sürede tükenmişti.

Biletler tükenedururken Britney Spears Instagram’da şovu için yaptığı provaların videolarını ve şovun resmi fragmanlarını paylaşıyor; Domination’da fanların neler görmek istediği ile ilgili anketler koyuyordu.

Britney Spears, Ellen Show’a büyük bir duyuru yapacağını söylemek için çıkmıştı.
Britney Spears: Domination fragmanı.

Sanatçı yaklaşık yarım saat önce sosyal medya hesaplarından babasının rahatsızlığından dolayı şovunu iptal ettiğini, bilet paralarının geri ödeneceğini duyurdu. İşte o tweetler:

Başlıklar: , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

12 Eylül 2017, 02:04

Sibel Tüzün’den Yeni Tekli: ”Senden İmzalı”

2006 yılında Yunanistan’ın başkenti Atina’da düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi sözü ve bestesi kendisine, düzenlemesi ise Taşkın Sabah’a ait ‘‘Süperstar” şarkısıyla temsil eden Sibel Tüzün, yeni teklisini sevenleriyle paylaştı. Sözü ve bestesi Saadetin Dayıoğlu’na ve düzenlemesi Tansel Doğanay’a ait ”Senden İmzalı” isimli çalışma, Zeynel Abidin Ağgül imzalı video klibiyle beraber...

Devamını Görüntüle
);