Ana Sayfa Müzik, Sinema & TV Müzik Britney Spears yeni turu “Domination”ı iptal ettiğini duyurdu

Britney Spears yeni turu “Domination”ı iptal ettiğini duyurdu

5 dk. okuma
0
248

2013 yılında Las Vegas’ta başlattığı residency showu Piece Of Me ile büyük bir başarı ve gelir elde eden Britney Spears, geçtiğimiz yıllarda bu şovunu Kuzey Amerika eyaletlerine, Avrupa’ya ve Asya kıtasına bile taşımış; en son şovunu ise Austin, Texas’ta Formula 1 ve MotoGP gibi yarışların yapıldığı “Circuit of the Americas”ta Ekim ayının sonunda gerçekleştirmişti.

Spears, Ellen Show’a sürpriz bir şekilde çıkarak büyük bir duyuru yapacağını söylemiş hatta bu duyuruyu Ellen Show’un Youtube kanalında canlı yayın ile yapmıştı. Bu büyük duyuru yeni residency showu “Domination”ın Şubat 2019’da başlayacağı idi. Duyurunun ardından “Domination”ın biletleri satışa çıkmış hatta bazı tarihlerdeki biletler kısa sürede tükenmişti.

Biletler tükenedururken Britney Spears Instagram’da şovu için yaptığı provaların videolarını ve şovun resmi fragmanlarını paylaşıyor; Domination’da fanların neler görmek istediği ile ilgili anketler koyuyordu.

Britney Spears, Ellen Show’a büyük bir duyuru yapacağını söylemek için çıkmıştı.
https://www.youtube.com/watch?v=nY4QlMgmonw
Britney Spears: Domination fragmanı.

Sanatçı yaklaşık yarım saat önce sosyal medya hesaplarından babasının rahatsızlığından dolayı şovunu iptal ettiğini, bilet paralarının geri ödeneceğini duyurdu. İşte o tweetler:

Daha fazla benzer yazı göster
Bu yazardan daha fazla yazı göster: Blackout
Bu kategoriden daha fazla yükle: Müzik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bunlara da Bakın

maNga, Türkiye turnesinde

Eurovision 2010’da ülkemizi temsil eden maNga, Türkiye turnesinde… …