SON DAKİKA

Almanya yayıncı kuruluşu Eurovision 2018 için toplantı yapacak

Almanya yayıncı kuruluşu Eurovision 2018 için toplantı yapacak

Almanya yayıncı kanalı NDR, Eurovision 2018 planlarını görüşmek üzere 25 Kasım’da toplantı yapacaklarını bildirdi.
Alman yayıncı kanalı NDR’nin basın sorumlusu Iris Bents, ülkenin Eurovision 2018 planlarını görüşmek üzere 25 Kasım’da Köln’de toplantı yapacaklarını bildirdi.

Iris Bents: The press officer of German broadcaster NRD.

Geçtiğimiz Ocak ayında, NDR, 2015 ve 2016’da art arda alınan iki sonunculuktan sonra Eurovision 2018 için temsilcilerini yeni bir formatta seçme kararı almıştı. Bugün Almanya merkezli Prinz Blog, Zentralen Auslands und Fachvermittlung’un (ZAV), önümüzdeki yıl Lizbon’da Almanya’yı temsil edebilecek “benzersiz” müzisyenleri davet eden e-postaları gönderdiğini bildirdi. –ZAV, çeşitli sanatçıları temsil eden, kendileri tarafından başaramayacakları fırsatları onlara veren bir şirket olarak tanımlanıyor.- Ancak basın sorumlusu Iris Bents, şarkı alımları ile alakalı herhangi bir resmi yetkilendirmenin henüz yapılmadığını bildirdi.

Zentralen Auslands und Fachvermittlung

Geçtiğimiz sene Almanya

2015 yılında Ann Sophie‘nin Black Smoke şarkısıyla, 2016 yılında da Jamie-Lee‘nin Ghost adlı şarkısıyla art arda sonuncu olan ülke; 2017 yılında da Levina-Perfect Life ile sondan 1. oldu. Üstelik bu üç şarkı da fanlar tarafından kötü bulunmamış hatta oldukça beğenilmişti.

Ne dersiniz? Ülke, izleyeceği yeni stratejiler ile Eurovision 2018’de kendine ilk 10’da yer bulabilecek mi? 

Başlıklar: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

SİZİN İÇİN ÖNERİLİYOR

19 Eylül 2017, 16:58

Bosna Hersek’in katılmayacağı kesinleşti

Bosna Hersek’in Lizbon’da düzenlenecek olan 2018 Eurovision Şarkı Yarışması’na katılmayacağı doğrulandı. Zaten çok yüksek ihtimalle katılmayacakları biliniyordu ancak resmi yayıncı kuruluş BHRT, Eurovision’a katılmayacaklarını yeni onayladı.

Devamını Görüntüle
);