İçeriğe atla

yerli show Dünya Güzellerim

Cem

Pinlenen İletiler

İddialı bir ekip çalışmasıyla hazırlanan ve yaz sezonunda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan “Dünya Güzellerim” isimli gezi & show programı için biraraya gelen; Banu Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy yola çıktılar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Yapımcılığını Bloom Medya’nın, yönetmenliğini Mustafa Kotan’ın üstlendiği programın çekimleri; Hindistan, Nepal ve Vietnam'da gerçekleşecek. Banu Alkan, Burcu Esmersoy, Safiye Soyman ve Bülent Ersoy’dan oluşan dev kadro dün programın ilk durağı olan Hindistan’a doğru yola çıktılar.

Gizlenmiş İçerik

Gizli içeriği görebilmek için bu konuyu/mesajı yanıtlayın veya reaksiyon ifadelerinden birine tıklayın.

Banu Alkan 5, Safiye Soyman 15, Bülent Ersoy 40 bavulla yola çıktı.

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• İleti 47
  • Açılış
  • Son yanıt

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

Bu Konuya En Fazla Mesaj Atanlar

O nasıl bir ekip öyle? :anirdim:

Banu Alkan: Melo

Safiye Soyman: Ben

Bülent Ersoy: Uğur

Burcu Esmersoy: Sen

Gizlenmiş İçerik

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 1 ay sonra...
  • 2 hafta sonra...
  • 3 hafta sonra...

BURCU ESMERSOY: BENİM HİÇ KAVGA ETTİĞİMİ GÖRDÜNÜZ MÜ?

Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Safiye Soyman’la, ‘Dünya Güzellerim’de yer alan Burcu Esmersoy, önceki gün İzmir’e gitmek için Atatürk Havaalanı’nda görüntülendi.

Milliyet gazetesinin haberine göre “Programda her hafta gerginlik oluyor. Çekimler zor geçti mi?” sorusuna sunucu, “Bana değil, gerilen ve kavga eden insanlara sorun. Benim bugüne kadar biriyle kavga ettiğimi gördünüz mü? Niye zor olsun, severek çektim. Severek izliyorum” dedi.

Burcu Esmersoy bu sözleriyle programda neden yer aldığına yönelik eleştirilere de üstü kapalı olarak yanıt vermiş oldu.

RTÜK'TEN DÜNYA GÜZELLERİM'E REKOR CEZA

Radyo Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), ulaşan şikayetler üzerine yayın bandını izleyip programa rekor bir para cezası verdi. Show TV'ye, reklam gelirinin yüzde 1'ine denk gelen tam 450 bin liralık ceza kesildi.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...